Konkurs!

Konkurs fotograficzny „Książka i ja”! 

Regulamin

57196011_445804039323114_5645438424136548352_n

 

1.1. Organizatorem jest Gabriela Molesztak, zwana dalej Autorką.

1.2. Konkurs jest kierowany do dzieci w każdym wieku:)

1.3. Celem konkursu jest wyłonienie spośród nadesłanych fotografi pięciu najtrafniejszych, odnoszących się do hasła: „Książka i ja”.

1.4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

1.5 Organizator zaznacza, że ocena będzie subiektywna.

 

2.1. Temat konkursu fotograficznego: „Książka i ja”. Sfotografuj się z bajkami Gabrieli Molesztak.

2.2 Wystarczy udostępnić post konkursowy na stronie facebookowej Atramentowych Łez i dodać pod nim zdjęcie swojego dziecka lub wysłać zdjęcie dziecka na adres e-mailowy: kontakt@atramentowelzy.pl
z książką autorstwa Gabrieli Molesztak.

2.3. Odbiór nagród osobisty. Do wyboru w: Miejskiej Bibliotece w Andrychowie, bądź w Wadowickiej Bibliotece Publicznej. W szczególnych przypadkach poprzez Pocztę Polską.

2.4. Uczestnicy wysyłając zdjęcie oświadczają, że ich personalia dla celów konkursu mogą być upubliczniane.

2.5. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedno zdjęcie do 08.09.2019 roku do 22:00.

2.6 . Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone bajką Autorki pt.: „Zaczarowana Latarka. W Krainie Cykającej Wskazówki” wraz z dedykacją i autografem!

 

 

 Uwaga! Uwaga! P1240624

 

Nowy konkurs na stronie facebookowej Atramentowych Łez! Do zgarnięcia bajki o Dinomuzykach z autografem!

Wystarczy, że polubisz i udostępnisz na swoim profilu fb poniższy link:  https://www.facebook.com/pg/atramentowelzy/posts/


 

A oto laureaci II edycji konkursu:

 

III miejsce – Piotr Kadela

II miejsce – Agnieszka Garus

I miejsce – Szymon Kadela

Gratuluję!


Konkurs!

„Mój Tata i ja – zatrzymać czas.”

aaron-burden-190447

Regulamin

 

1.1.  Konkurs organizowany jest z okazji wydania bajki pt,: „Zaczarowana Latarka. W Krainie Cykającej Wskazówki”  autorstwa Gabrieli Molesztak.

1.2. Organizatorem jest Gabriela Molesztak, zwana dalej Autorką.

1.3. Konkurs jest kierowany do dzieci w wieku 5-12 lat.

1.4. Celem konkursu jest wyłonienie trzech najbardziej pomysłowych i wyjątkowych prac plastycznych na podany w tytule temat.

1.5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

2.1. Temat pracy związany jest bezpośrednio z motywem przewodnim bajki tj. więzią między ojcem, a synem.

2.2. Wyobraź sobie, że za sprawą Zaczarowanej Latarki, możesz zatrzymać czas na jeden jedyny dzień. Jak spędzisz ten wyjątkowy dzień ze swoim tatą?  Namaluj, proszę.

2.3. Zeskanowaną pracę bądź zdjęcie pracy należy przysłać w pliku .jpg na adres:

kontakt@atramentowelzy.pl

do przesłanej pracy należy dołączyć w osobnym pliku .doc .docx .txt następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, telefon, e-mail, wiek, oraz krótki opis rysunku.

2.4. Uczestnicy wysyłając prace oświadczają, że nie przekraczają poza ramy wiekowe konkursu, a ich personalia dla celów konkursu mogą być upubliczniane.

2.5. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedną pracę do 24 listopada 2018 roku,
do godz. 23:59.

2.6 . Najlepsze prace zostaną nagrodzone bajką Autorki pt.: „Zaczarowana Latarka. W Krainie Cykającej Wskazówki” oraz wyjątkowymi gadżetami.

2.7. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Wadowickiej Bibliotece Publicznej w czasie Promocji bajki na początku grudnia 2018 roku. Laureaci zostaną poinformowani o wynikach mailowo bądź telefonicznie. Odbiór nagród osobisty.

2.8. Informacje o dokładnej dacie wręczenia nagród jak również późniejsza lista laureatów pojawi się na stronie: www.facebook.com/atramentowelzy.pl

2.9. Na wszelkie pytania związane z konkursem odpowiada Autorka poprzez podanego
e-maila.

 

 

 Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informuję, że konkurs pt. „Mój Tata i ja – w Krainie Dinomuzyków” dobiegł końca!

A oto ogłoszenie wyników:

Pierwsze miejsce otrzymuje  – Antonina Szemik zamieszkała w Targanicach Dolnych, która uwielbia grać ze swoim tatą w tenisa, pływać i jeździć na nartach!

Drugie miejsce otrzymuje – Jan Widlarz zamieszkały w Choczni, uwielbiający majsterkować ze swoim tatą różnego typu narzędziami. Ukłon w stronę taty za kreatywne zabawy połączone z pracą!

Nagroda wyróżnienia trafia do Mai Falc zamieszkałej w Kętach, która najbardziej lubi spędzać czas z tatą jeżdżąc na wycieczki rowerowe!

Brawo! Gratulujemy!

Dziękuję za nadesłane prace!

Nagrody zostaną rozdane 25.05.2018 roku (piątek) o godz. 17:00 na uroczystej promocji bajki w Wadowickiej Bibliotece Publicznej!

Serdecznie zapraszam!

 


 

Konkurs!

„Mój Tata i ja – w Krainie Dinomuzyków”

Okładka

Regulamin

 

1.1.  Konkurs organizowany jest z okazji wydania bajki pt,: „Zaczarowana Latarka. W świecie Dinomuzyków”  autorstwa Gabrieli Molesztak.

1.2. Organizatorem jest Gabriela Molesztak, zwana dalej Autorką.

1.3. Konkurs jest kierowany do dzieci w wieku 5-12 lat.

1.4. Celem konkursu jest wyłonienie dwóch najbardziej pomysłowych i wyjątkowych prac plastycznych na podany w tytule temat.

1.5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

 

2.1. Temat pracy związany jest bezpośrednio z motywem przewodnim bajki tj. więzią między ojcem, a synem.

2.2. Uczestnicy mają za zadanie namalować farbami (dopuszcza się elementy pracy inną techniką) siebie i swojego tatę w Krainie Dinomuzyków. Dla ułatwienia Autorka przytacza fragment bajki.

 

Fragment:
„(…) Zamrugał z zaskoczenia. Nie siedział już na łóżku, ale na zielonej trawie otoczony kwitnącymi kwiatami. Ale cóż to były za kwiaty! Piękne, żółte języki zwisały z purpurowych, zawiniętych w kulkę pączków. Całość miała dziwny, lecz skądś znany kształt.

Wiktorek spojrzał pytająco na Tatę, którego Zaczarowana Latarka także przeniosła na kwitnącą polanę.

–Kształt tych kwiatów przypomina nuty. – zaczął Tata – Nuty synku, pamiętasz? To takie literki dla muzyka, które pozwalają zapisać melodię. Ciekawe…

Tata nie dokończył zdania, gdyż niespodziewanie zza bujnych krzewów pięknie pachnących bzów, które z daleka przypominały harfę, wyłonił się dziwaczny stwór. Ni to smok, ni jaszczurka.  (…)”

 

2.3. Zeskanowaną pracę bądź zdjęcie pracy należy przysłać w pliku .jpg na adres:

kontakt@atramentowelzy.pl

do przesłanej pracy należy dołączyć w osobnym pliku .doc .docx .txt następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, telefon, e-mail, wiek, oraz ulubioną formę spędzania wolnego czasu z tatą!

2.4. Uczestnicy wysyłając prace oświadczają, że nie wykraczają poza ramy wiekowe konkursu, a ich personalia dla celów konkursu mogą być upubliczniane.

2.5. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedną pracę. Pracę należy nadesłać do 19.05.2018 roku, do godz. 23:59.

2.6 . Najlepsze prace zostaną nagrodzone bajką Autorki pt.: „Zaczarowana Latarka. W świecie Dinomuzyków”.

2.7. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Wadowickiej Bibliotece Publicznej w czasie Promocji bajki pod koniec maja 2018 roku. Laureaci zostaną poinformowani o wynikach mailowo bądź telefonicznie. Odbiór nagród osobisty.

2.8. Informacje o dokładnej dacie wręczenia nagród jak również późniejsza lista laureatów pojawi się na stronie: www.facebook.com/atramentowelzy.pl

2.9. Na wszelkie pytania związane z konkursem odpowiada Autorka poprzez podanego
e-maila.