Wiktorek i Piraci – Kompas Przeznaczenia

molesztak_zaczarowana-latarka-cover-druk

Drodzy czytelnicy!

Kiedy nadchodzi sztorm, nawet najwytrwalsi piraci truchleją…

A kiedy tęczowe bańki mydlane wypełniają łazienkę w domu najmłodszego podróżnika świata – Wiktorka, już wiesz, że czas na… KOLEJNĄ PRZYGODĘ!

Na Łąjbie Podliwców czeka na chłopca zagadkowy stór Nikodeks wrośnięty w burtę okrętu oraz groźni i nieprzewidywalni piraci! To czego najbardziej pragną, to posiadać Kompas Przeznaczenia – magiczny przedmiot o wielkiej sile. Oby go dostać przemierzą morza i lądy, sekretne wyspy i spotkają na swej drodze niezwykłe istoty…

Jak Kompas Przeznaczenia wpłynie na Wiktorka? Co będzie mu groziło? Kto wyruszy, by uratować chłopca? Już teraz przekonaj się o tym!

To bajka w sam raz dla młodych odkrywców, nieznanych dotąd nikomu krain! Czytana na dobranoc wspaniale ukołysze dziecko, a w dzień pobudzi wyobraźnię i kreatywność Waszych pociech!

Patronat medialny nad bajką objęli: MiastoDzieci.pl ; BeskidzkaMama.pl ; Przedszkola.Edu.pl.

„Autorka zauroczyła mnie wrażliwością i delikatnością zaprezentowanych bajek.”

Monika Konieczny MiastoDzieci.pl

„Gabriela Molesztak ma w swoim dorobku  wiele opowiadań, bajek, wierszy dla dzieci oraz powieść. Ta pochodząca spod Wadowic pisarka ma niebywałą zdolność stwarzania w swych książkach magicznej atmosfery, która łączy w sobie zarówno zwartą akcję, garść przydatnej wiedzy jak i wspaniale wpływa na wyciszanie dziecka przed snem.”

WNaszejBajce.pl

Patronat medialny:

 

BeskidzkaMama_RGB_bez-tla Logo przedszkolaedu-pl logo-Miasto-Dzieci_01